LAJMI I FUNDIT:

Sensacioni i hip hopit botëror, DJ Cut Killer, më 24 mars ateron në Zone

Sensacioni i hip hopit botëror, DJ Cut Killer, më 24 mars ateron në Zone

Një nga yjet më të mëdha të hip hopit në Amerikë, sensacioni DJ Cut Killer, do të realizojë një nga performancat më special në karrierën e tij në Zone Club më 24 mars.

Një nga ndejat më të mira të kohëve të fundit në Zone e shfaqin DJ Cut Killer në skenën e madhe të klubit më të madh në vend.

Është DJ francez me ndikim shumë të madh në hip-hopin amerikan, DJ Cut Killer ai i cili po vjen në Prishtinë. Ardhja e tij është e konfirmuar të ndodhë më 24 mars, ndërsa ‘aterrimin’ e tij do ta bëjë në skenën e madhe të Zone Club.

“Cut Killer është një nga emrat më të mëdhenj botëror të muzikës hip hop që do të vijë në ZoneClub. Ne jemi shumë të kënaqur që kemi arritur ta konfirmojmë ardhjen e tij në Zone, dhe besojmë se ai do të dhurojë spektakël para publikut tonë – audiencës që e do shumë hip hopin. Por natyrisht se do të ketë edhe shumë befasi tjera, të cilat do të zbulohen gjatë performancës së tij më 24 mars” ka thënë Dekorim Sahiti, bashkë-pronar i ZoneClub.

Për të gjithë ju që nuk e njihni sa duhet, Cut Killer gëzon famë ndërkombëtare në Shtetet e Bashkuara përmes ftesave nga DJ-ët e 50 Cent – Big Dawg Pitbulls të Funkmaster Flex dhe Shadyville.

Për më shumë se pesëmbëdhjetë vjet, ai ka qenë një nga DJ më emblematik në hip hopin francez. Në ngjarjen e hapur nga Zone Club thuhet se Cut Killer është njëri ndër DJ-ët më të mirë në botë për zhanrin e tij.


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina

"Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm" - përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Magazina
Kalo në kategori