LAJMI I FUNDIT:

Dekorim Sahiti

25 Artikuj

Dekorim Sahiti njofton se është shëruar nga coronavirusi

Dekorim Sahiti njofton se është shëruar nga coronavirusi

Yjet
Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti rezulton pozitiv me coronavirus

Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti rezulton pozitiv me coronavirus

Yjet
Majk, Geti dhe Onat bashkë në studio për projektet e reja

Majk, Geti dhe Onat bashkë në studio për projektet e reja

Po Flitet
Dekorim Sahiti në përkrahje të artistëve, kundër censurimit të përmbajtjes: Po cënojmë lirinë e shprehjes

Dekorim Sahiti në përkrahje të artistëve, kundër censurimit të përmbajtjes: Po cënojmë lirinë e shprehjes

Yjet
Skivi: Babastars nuk ka menaxher – reagon edhe Cozman pas largimit

Skivi: Babastars nuk ka menaxher – reagon edhe Cozman pas largimit

Po Flitet
Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, reagon pas deklaratës së Cozman

Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, reagon pas deklaratës së Cozman

Po Flitet
Dekorim Sahiti kujton pikënisjen e hitit të ri “Pasha jetën” nga Majk dhe Capital T

Dekorim Sahiti kujton pikënisjen e hitit të ri “Pasha jetën” nga Majk dhe Capital T

Yjet
Capital T takohet me Majkun dhe Dekorin, po vjen bashkëpunim i madh? (Foto)

Capital T takohet me Majkun dhe Dekorin, po vjen bashkëpunim i madh? (Foto)

Po Flitet
Majk së shpejti i rikthehet hip hopit me këngën e re “Tarantino” (Video)

Majk së shpejti i rikthehet hip hopit me këngën e re “Tarantino” (Video)

Muzikë
Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Yjet
Majk bëhet nostalgjik, publikon një fotografi të TDS të realizuar vite më parë (Foto)

Majk bëhet nostalgjik, publikon një fotografi të TDS të realizuar vite më parë (Foto)

Yjet
Babastars martojnë liderin e tyre, të gjithë elegantë në dasmën e Getit (Foto)

Babastars martojnë liderin e tyre, të gjithë elegantë në dasmën e Getit (Foto)

Yjet
Koha për pishinë, Cozman dhe Memli pozojnë bashkë (Foto)

Koha për pishinë, Cozman dhe Memli pozojnë bashkë (Foto)

Yjet
Geti dhe Skivi me performancë speciale në Zone (Video)

Geti dhe Skivi me performancë speciale në Zone (Video)

Yjet
“High4Real” nga Babastars lansohet të shtunën (Foto)

“High4Real” nga Babastars lansohet të shtunën (Foto)

Muzikë
Skivi, Onati dhe Agon Amiga dukeshin klasikë dhe elegantë në dasmën e menaxherit të Babastars (Foto)

Skivi, Onati dhe Agon Amiga dukeshin klasikë dhe elegantë në dasmën e menaxherit të Babastars (Foto)

Yjet
U përfol për ribashkime, por Majk dhe Agon Amiga shkojnë të pa shoqëruar në dasmë (Foto)

U përfol për ribashkime, por Majk dhe Agon Amiga shkojnë të pa shoqëruar në dasmë (Foto)

Yjet
Prishën koalicionin, por këta politikanë i bën bashkë dasma e menaxherit të “Babastars” (Foto)

Prishën koalicionin, por këta politikanë i bën bashkë dasma e menaxherit të “Babastars” (Foto)

Yjet
Elegantë dhe të bukur, Geti e Marina shkëlqejnë në dasmën e menaxherit të “Babastars” (Foto)

Elegantë dhe të bukur, Geti e Marina shkëlqejnë në dasmën e menaxherit të “Babastars” (Foto)

Yjet
Lamtumirë spektakolare e Zones së dimrit më 21 prill me Mriko Loko dhe Alban Hi-Dini

Lamtumirë spektakolare e Zones së dimrit më 21 prill me Mriko Loko dhe Alban Hi-Dini

Muzikë
Paralajmëron menaxheri i Babastars: Pas High 3, përsëri këngë e përbashkët e grupit?

Paralajmëron menaxheri i Babastars: Pas High 3, përsëri këngë e përbashkët e grupit?

Po Flitet
Sensacioni i hip hopit botëror, DJ Cut Killer, më 24 mars ateron në Zone

Sensacioni i hip hopit botëror, DJ Cut Killer, më 24 mars ateron në Zone

Muzikë
Memli Krasniqi befason menaxherin e Babastars me shampanjë (Foto)

Memli Krasniqi befason menaxherin e Babastars me shampanjë (Foto)

Yjet
Agoni dhe Skivi darkojnë bashkë, s’kanë pasur asnjëherë probleme (Foto)

Agoni dhe Skivi darkojnë bashkë, s’kanë pasur asnjëherë probleme (Foto)

Yjet