LAJMI I FUNDIT:

“High4Real” nga Babastars lansohet të shtunën (Foto)

“High4Real” nga Babastars lansohet të shtunën (Foto)

Labeli Babastars do të publikojë projektin e madh të përbashkët të shtunën mbrëma.

Lajmin e ka konfirmuar menaxheri Dekorim Sahiti në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto paralajmëruese të projektit.

Sipas disa burimeve të Telegrafit bëhet fjalë për një projekt që është realizuar tash e as kohë me videoklip, por vetëm tash po gjen lansimin.

Lajmet e fundit rreth Babastars
Lexo po ashtu Lajmet e fundit rreth Babastars

Kjo pritet të jetë goditja më e madhe e Babastars për këtë verë.

“High4Real” konsiderohet vazhdimësi e serisë së projekteve “High” nga ky ‘label’ nisur shumë vite më parë.

Në këtë projekt performojnë të gjithë anëtarët e Babastars, të cilët edhe e kanë promovuar këtë projekt në koncertet e fundit. /Telegrafi/

Neser e shtune ne ora 19:00 #HIGH4REAL #BABASTARS

A post shared by Dekorim Sahiti (@dekorii) on Jul 21, 2017 at 4:14am PDT


Në trend Magazina

Më shumë
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Magazina
Kalo në kategori