LAJMI I FUNDIT:

Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, reagon pas deklaratës së Cozman

Menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, reagon pas deklaratës së Cozman

Ditë më parë bujë shkaktoi një deklaratë e reperit Cozman bërë në rrjetet sociale.

Hip hop ylli i Babastars duket se ka pakënaqësi të madhe me antarët tjerë të grupit, për të cilët tha në një video publikim se “nuk janë kërkah”.

Cozman jep dorëheqje nga Babastars
Lexo po ashtu Cozman jep dorëheqje nga Babastars

Nuk ka vonuar shumë dhe me anë të një reagimi në rrjetet sociale në komentim e sipër me adhurues të Babastars, menaxheri, Dekorim Sahiti, reagoi duke konfirmuar se kë ai menaxhon.

Ai po ashtu la të kuptohet se janë artistët ata që punojnë vet në muzikë.

Sipas tij, Babastars janë të gjithë ata që e ndjejnë veten se janë të tillë.

“Babatars ka qenë, është dhe do të mbetet. Babastasr është secili përson që ndjen veten Babastars, në këtë rast Babastars jeni edhe ju. Sa i përket muzikës, në të janë ata që punojnë dhe veprojnë, sa i përket mu personalisht si menaxher, unë menaxhoj Ghetto Geasyn, Majkin dhe Onatin. Së shpejti projekte të reja dhe për një kohë edhe artistë të rinj. Besoj se jam i qartë, flm shumë”, ka shkruar Sahiti në Facebook.

Duket se çarjet në grup dhe hendeku mes shokëve të vjetër është shumë i madh.

Kohë më parë edhe Skivi u largua nga Babastars, për t’i qëndruar besnik Albert Krasniqit, i cili hapur doli kundër të gjithë antarëve të Babastars.

Dikur ishin bashkë, por jo më…

Ndërkaq, largimi i Cozman pritet të mos jetë i fundit në vazhdën e pakënaqësive dhe mospajtimeve mes miqve të vjetër të një prej ‘labelave’ më të suksesshëm shqiptar. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori