LAJMI I FUNDIT:

Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Valdrin Sahiti konfirmon shtatzëninë e gruas, do të bëhet baba

Ai tha se me bashkëshorten e tij janë bashkë qe shatë vjet Dizajneri i njohur, Valdrin Sahiti rreth një muaj më parë u martua me bukuroshen, Edita Ramadanin në një ceremoni shumë private të mbajtur në Las Vegas.

Reklama

Për dashurinë e tij, martesën, por edhe gjëra tjera rreth tij, Valdrini i zbuloi dje në emisionin me Rudinën.

Ai tha se me bashkëshorten e tij janë bashkë qe shatë vjet, ku tregoi se kanë bashkëjetur një kohë të gjatë.

Derisa ishte duke folur për lidhjen dhe marrëhënien e tij me Editën, ai u pyet edhe për planet e tyre për tu bërë prindër, se kur ka dëshirë të ndodhë, me këtë rast, Vladrini tha se ajo ka ndodhur, duke konfirmuar se bashkëshortja e tij është shtatzënë.

A post shared by Dekorim Sahiti (@dekorii) on Oct 3, 2017 at 11:41am PDT

Dizajneri më tutje tregoi se me Editën janë njohur në një vend bregdetar.

Ndryshe, në fotografitë e publikuara të martesës së në rrjete sociale të martesës së tyre u pa që Valdrini dhe Edita dukeshin për mrekulli.

Valdrini ndryshe është edhe tezak i superyllit të hip hopit, Getoar Selimi. /21Media/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Kalo në kategori