LAJMI I FUNDIT:

Skivi: Babastars nuk ka menaxher – reagon edhe Cozman pas largimit

Skivi: Babastars nuk ka menaxher – reagon edhe Cozman pas largimit

Hip hop yjet e Babastars, Skivi dhe Cozman, kanë reaguar ndaras pas zhvillimeve të fundit.

Ishte fillimisht Cozman ai që shpërtheu me një video në rrjetin social Instagram, ku përdori fjalë të rënda ndaj ata që tashmë janë ish-bashkantarë të grupit të tij.

Gjithçka për problemet e fundit në Babastars
Lexo po ashtu Gjithçka për problemet e fundit në Babastars

Reagime të shumta pasuan në media nga adhurues dhe njohës të skenës, e nuk mungoi as reagimi i Dekorim Sahitit, që cilësohet si menaxher i Babastars duke thënë se Babastars do të mbetet gjithmonë i tillë si është.

Megjithatë, në një postim sqarues në Instagram, Skivi është kthyer në retrospektivë, duke thënë se themelues të labelit janë ai, Ledri, Geti dhe Agoni, ndërsa më pas është involvuar edhe Cozman si shok i vjetër i tij dhe i DJ Jungle.

View this post on Instagram

✋🏻Nje sqarim per publikun e flakt, ju don ❤️Skivi

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on Jan 6, 2019 at 2:37am PST

Skivi në reagimin e tij tregon për problemet që ka pasur grupi dhe se është munduar t’i zgjidhë ato, por që në fakt nuk pati më rrugëdalje tjetër dhe Babastars ka mbetur vetëm ligjërisht emër e se askush nuk mund të flasë në emër të labelit si menaxher pasi që nuk ka menaxher tash e sa kohë.

Nuk kaloi shumë kohë dhe me një postim sqarues u shfaq edhe Cozman. Ai në sqarimin e tij shfaqet më i matur nga dita e djeshme, ku madje u kërkon falje përkrahësve të Babastars.

Cozman sqaron se ka tentuar t’i zgjidhë dallimet brenda grupit, ndërkaq publikoi edhe të dhënat zyrtare që e shfaqin atë si një prej aksionarëve të Babastars.

Mbetet të shihet çka do të ndodhë më tutje me grupin, teksa për momentin ajo që dihet është se Geti, Onat dhe Majk janë nën menaxhimin e Dekorim Sahitit, ndërkaq Skivi e Cozman janë larguar nga labeli.

E paqartë mbetet situata e Agon Amigës, një prej miqve më të vjetër të Getit dhe anëtar i grupti Tingulli 3nt, megjithatë, burimet e afërta të Telegrafit konfirmojnë se edhe Agoni ka dallime të mëdha me Getin dhe është distancuar shumë kohëve të fundit duke drejtuar personalisht karrierën e tij.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Kalo në kategori