LAJMI I FUNDIT:

Santiana në lot, shpreh shqetësimin se mund të ketë zhgënjyer të dashurin

Santiana në lot, shpreh shqetësimin se mund të ketë zhgënjyer të dashurin

Në një pjesë emocionale dhe të papritur të Big Brother VIP Kosova, Santiana u shfaq në oborrin e shtëpisë, e mbërthyer nga merzia dhe lotët, ndërsa shprehu frikën e saj për të marrëdhënien me të dashurin e saj jashtë shtëpisë.

Kjo ndodhi pas një sërë ngjarjesh dhe afrimitetit të saj me banorin tjetër, Bucin.

Siç ka ndodhur shpesh në historinë e këtij ‘reality show’, marrëdhëniet brenda dhe jashtë shtëpisë janë bërë shpesh temë diskutimi dhe burim ankthi për banorët.

Foto: Screenshot/YouTube

Santiana, në një moment reflektimi dhe ndjeshmërie, u shpreh e shqetësuar për pasojat e veprimeve të saj të mundshme dhe si mund të interpretohen nga partneri i saj, teksa i shprehet Bucit: “Ai më beson mua, vetëm mos harro ku jetojmë ne, e në çfarë vendi jetojmë, dhe se duhet me e përballu presionin e krejt njerëzve të tjerë, të shoqërise e të tjerëve.”

Ndërsa Buci mundohet ta qetësojë duke i thënë që ai të beson dhe e di që nuk ka ndojnë gjë mes nesh.

Foto: Screenshot/YouTube

“Santi, edhe kjo mbyllja e bën të veten, kështu që unë mendoj që nuk ia vlen me u merzitë e me shkatërru veten” – vazhdoi Buci.

Afrimiteti mes Santianës dhe Bucit ka qenë një nga pikat kryesore të vëmendjes së edicionit të dytë të BBVK, duke shtuar spekulime dhe dyshime mbi vijën e hollë mes shoqërisë në një mjedis të mbyllur si Big Brother.

Pavarësisht nga qëllimet e tyre, këto lloj situatash shpesh ngjallin dyshime dhe pasiguri, jo vetëm tek publiku, por edhe te vetë banorët. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Magazina
Kalo në kategori