Këngëtarja atraktive, Samanta Karavella, është shfaqur tejet joshëse.

Samanta së undmi ka xhiruar klipin e ri të saj, ku ajo ka pozuar format e saj atraktive.

🎬 @maxproductional

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Aug 10, 2018 at 5:24am PDT

Mbi një veturë, zeshkania atraktive tregoi linjat e saj në një veshje plot stil.

Samanta mbetet një prej këngëtareve më të dashura të publikut dhe më atraktive.

Coming 🔜 @maxproductional

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Jul 31, 2018 at 3:03am PDT

Ajo konsiderohet si një prej këngëtareve më të kërkuara këtë verë me këngët e saj mjaft të dëgjuara nga publiku.

Samanta aktualisht është single. /Telegrafi/