0Shares

Ndonëse po mbyll dekadën e saj të pestë të jetës, Salma Hayek mbetet një prej yjeve më impresive të Hollywoodit.

Për hir të së vërtetës, aktorja meksikane, e cila ka një prezencë aktive në rrjetet sociale, ndau sot me ndjekësit e saj një fotografi seksi, veshur me rroba banjo.

Në imazhin që mori me mijëra pëlqime dhe shpërndarje, 50-vjeçarja shfaqet duke bërë dush, në një oborr të gjelbëruar, duke shijuar ujin e freskët.

“Gjëja më të mrekullueshme, të mirën e domosdoshme për njerëzit”, ka shkruar aktorja hollivudiane në Instagram.

Ndryshe, Hayekin do ta shohim gjatë këtij viti në ekranet e mëdha të kinemave me një film të ri. /Telegrafi/

#water the most beautiful delicious and precious necessity of humans. #agua la necesidad más hermosa deliciosa y preciosa del ser humano

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Aug 11, 2017 at 12:42pm PDT

From my eyes to yours De mis ojos a los tuyos. #animal #nature

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Aug 12, 2017 at 8:22am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)