LAJMI I FUNDIT:

Saka këmbëngul se Arsenali mund të fitojë Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve

Saka këmbëngul se Arsenali mund të fitojë Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve

Ylli anglez, Bukayo Saka ka thënë se Arsenali mund të fitojë si Ligën Premier ashtu edhe Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Saka, i cili luajti një rol të madh teksa klubi kaloi në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve duke mundur Porton, dëshiron të shkojë deri në fund.

Të pyetur pas ndeshjes nëse preferojnë një titull mbi një tjetër, Saka dhe David Raya të dy thanë: “Të dyja”.


Ronaldo parashikon fituesin e titullit në Ligën Premier këtë sezon
Lexo po ashtu Ronaldo parashikon fituesin e titullit në Ligën Premier këtë sezon

Saka shtoi nëse ata mund ta mposhtin Manchester Cityn më 31 mars: “Po, ne mundemi”.

“Tani për tani, ne jemi në krye të ligës dhe jemi në çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndërsa shkojmë në pushimin ndërkombëtar”.

“Kjo na jep shumë vrull, shumë besim, se ne mund të shkojmë në Etihad dhe të marrim një rezultat”, përfundoi anglezi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Google AI i jep fund debatit se kush është më i miri - Ronaldo apo Messi?

Google AI i jep fund debatit se kush është më i miri - Ronaldo apo Messi?

Ndërkombëtare
Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Përfaqësueset
Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Ndërkombëtare

"Yamal duhet të ndalohet të luajë" - ylli i Spanjës zë në befasi të gjithë me deklaratën për Laminen

Përfaqësueset
Bellingham e humbi kontrollin me veprimin që bëri Southgate

Bellingham e humbi kontrollin me veprimin që bëri Southgate

Përfaqësueset
Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Spanja fitoi një shumë të madhe duke fituar titullin, kjo është shuma që shkon për lojtarët dhe stafin

Përfaqësueset
Kalo në kategori