Tashmë çifti Blero dhe Afrona kanë filluar të zbulojnë të gjitha detajet e dasmës së tyre.

Dyshja kanë bërë të ditur se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator, në një nga resortet më luksoze të Shëngjinit.

Blero së fundmi, ka treguar edhe këngëtarin të cilin e ka përzgjedhur për t’i argëtuar dasmorët, duke ia besuar këtë detyrë një prej kolegëve më të dashur të tij.

View this post on Instagram

❤️🍾 @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Aug 23, 2019 at 9:13am PDT

Në një fotografi të publikuar në InstaStory, Blero është shfaqur krah Sabri Fejzullahut, të cilin e ka falënderuar për këtë angazhim.

Selim Pacolli do të kujdeset për celebrimin e Bleros dhe Afronës në dasmën e tyre Selim Pacolli do të kujdeset për celebrimin e Bleros dhe Afronës në dasmën e tyre

“Nje takim i vecant me te madhin Sabriano ne vendin e vecant ku do te mbahet dasma. madhsia jote nuk ka kufi, faleminderit qe erdhe special per ta shikuar vendin ku do te mbajm dasmen une dhe Afrona Dika ti je inspirim dhe shembull per te gjithe, artist Sabri Fejzullahu”, kanë qenë fjalët e Bleros. /Telegrafi/

Foto: Blero/InstaStory