0Shares

Pasi eksploruan bukurive të qytetit të bregdetar të Durrësit, “O sa trip” ka vazhduar rrugëtimin drejt një qytetit tjetër bregdetar.

Kushtrim Qerimi, i njohur më mirë si Rrahmoni i serialit “O sa mirë” dhe modelja Egzona Ismajli kanë shijuar bukuritë dhe plazhet e Rradhimes së Orukumit.

“Tripi” i këtij emisioni ka të bëjë që gjatë gjithë këtij rrugëtimi, aktori dhe bukuroshja do të duhet të kalojnë 24 orë me vetëm prej 50 eurove.

Ata do të duhet të ushqehen, të bëjnë plazh, të vizitojnë një muze, të argëtohen në një lokal nate, dhe sigurisht, të sigurojnë një vend për të fjetur.

Se si kanë kaluar në plazhet fantastike të kësaj qyteze, shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)