Rozana Radi përveçse me muzikë është marrë me disa profesione të tjera, ndër to edhe aktrim.

Tash e sa kohë ajo është mjaft aktive në sjelljen e videove të reja me humor, të cilat ajo i quan “Femzanat”.

Mirëpo në një nga këto videot e publikuara në YouTube, një koment jo shumë i mirë ka arritur nga një fanse në drejtim të këngëtares.

Njëra ndër to i ka quajtur debile atë dhe mikeshën e saj, e cila ishte protagoniste në video.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Me të parë këtë koment, Radi ka vendosur t’i kundërpërgjigjet asaj me një postim të bërë në InstaStory.

“Po dhe nëse s’e ka kuptuar se ndoshta e ka të vështire ta kuptojë…si ka mundësi zonja…juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?”.

Foto: Rozana Radi/InstaStory

Mesa duket, këngëtarja nga Shqipëria nuk e ka pëlqyer aspak komentin paragjykues të fanses të bërë ndaj saj.

Rozana përndryshe muaj më parë solli këngën “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën konkurroi në festivalin “Kënga Magjike”. /Telegrafi/