LAJMI I FUNDIT:

Ronela Hajati: Kam punuar shumë në muajt e fundit, kam shumë projekte interesante që do t’i sjellë

Ronela Hajati: Kam punuar shumë në muajt e fundit, kam shumë projekte interesante që do t’i sjellë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, që një kohë të gjatë ka qenë duke punuar për këngë të reja.

Reklama

Ajo e ka dëshmuar herë pas here me postimet që ka shpërndarë nëpër rrjete sociale, pavarësisht angazhimeve të tjera me koncerte jashtë trojeve shqiptare.

Së fundmi në Instagram, 33-vjeçarja ka publikuar disa foto e video për të treguar pak nga puna e ato që do të vijnë së shpejti.

Foto: Screenshot/Instagram

“Shkoni në të majtë që ta kuptosh sa interesante është jeta ime. Në këta muajt e fundit jeta ime ka qenë vetëm duke punuar. Kam shumë projekte interesant dhe muzikë që të ndajë me juve”, u shpreh ajo.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Kam bërë alamet këngësh miq. Do shani, do mallkoni, do kërceni, do pini, vetëm për t’u dashuruar jo. Flm”, vazhdoi më tej ylli i njohur.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta ndërkaq këtë kohë nuk ka qenë shumë aktive me projekte, pasi ishte në disa vende për të performuar nëpër festivale të famshëm.

Pritet të shihet në vazhdim se çfarë ka përgatitur Ronela për fansat e publikun. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Magazina
Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Magazina
Kalo në kategori