LAJMI I FUNDIT:

Roma ka gati ofertën për transferimin e Herreras në janar

Roma ka gati ofertën për transferimin e Herreras në janar

Hector Herrera pritet të jetë transferimi i parë i Romës në afatin kalimtar të janarit.

Mesfushori meksikan nuk ka pasur hapësira këtë edicion te Atletico Madrid dhe largimi duket i pashmangshëm.

31-vjeçari është futur në vitin e fundit të kontratës, por nuk do të mbetet deri në verë te Atletico Madrid.

E përditshmja madrilene AS ka raportuar se përfaqësuesit e mesfushorit meksikan kanë pasur bisedat e para me drejtorin sportiv të Romës, Thiago Pinton.

Herrera pëlqehet shumë nga trajneri i Romës, Jose Mourinho i cili e dëshiron transferimin e tij në Olimpico.

Për ta kompletuar transferimin e Herreras Roma është gati t’i bëj Atleticos një ofertë prej tre milionë eurove në janar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

La Liga
Benjamini dardan në Japoni: Aventura te Shimizu S-Pulse, niveli i lartë i futbollit në Azi dhe dëshpërimi që askush nuk e kontakton që një vit nga Kosova

Benjamini dardan në Japoni: Aventura te Shimizu S-Pulse, niveli i lartë i futbollit në Azi dhe dëshpërimi që askush nuk e kontakton që një vit nga Kosova

Romak Zeqiri
Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Premier League
Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

La Liga
Messi do ta ketë pagën te Barcelona katër herë më të vogël se sa që e ka te PSG

Messi do ta ketë pagën te Barcelona katër herë më të vogël se sa që e ka te PSG

Ligue 1
Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Ndërkombëtare
Kalo në kategori