LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora tjetër bashkëpunim me Aviciin (Video)

Rita Ora tjetër bashkëpunim me Aviciin (Video)

Pas suksesit me këngën “Your Song”, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Reklama

Rita ka treguar për të gjithë fansat e saj se brenda pak ditësh do të publikojë projektin e saj më të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ylli shqiptar përmes një video që ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

“Lonely Together”, titullohet kënga më e re nga Rita.

Lajmet e fundit rreth Rita Orës
Lexo po ashtu Lajmet e fundit rreth Rita Orës

Por kësaj radhe Rita vjen në bashkëpunim me DJ-in dhe producentin suedez Avicii.

“Më në fund po vjen. Faleminderit Avicii që po më merr në këtë rrugëtim mahnitës. Është himni im i verës! Mezi pres që ta dëgjoni të gjithë! Edhe pesë ditë!”, kishte shkruar Rita.

Kujtojmë se Rita ka pasur edhe bashkëpunime të tjera me shumë yje të njohura. /inTV/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori