LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora shijon një ditë me të ëmën në Sydney

Rita Ora shijon një ditë me të ëmën në Sydney

Rita Ora dhe nëna e saj, Vera, kanë shijuar trajtimin VIP teksa kanë dalë të premten për blerje në Sydney.

Reklama

Dyshja u panë duke mbërritur në House of K’dor, një markë bizhuterish luksoze në Double Bay të Sydneyt.

Ylli i popit Rita, 32 vjeçe, dukej elegante me pantallona të zeza të gjera, një bluzë të bardhë dhe një pallto të gjatë të zezë.

Foto: Media – Mode

Këngëtarja britanike, e cila ndodhet në Australi për të filmuar “The Voice”, kompletoi pamjen me një palë nallane lëkure prej 550 eurosh nga Camilla dhe Marc, syze dielli dhe një çantë të zezë.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Vera ndërkohë e mbështjellë nga të ftohtit me një pallto bezhë, xhinse dhe një këmishë blu me kopsa.

Foto: Media – Mode

Dyshja u panë në dyqan të shoqëruara nga pronarja Zena K’dor, ndoshta kërkonin një dhuratë për t’i bërë bashkëshortit të ri të Ritës, Taika Waititi – ditëlindja e të cilit është në gusht.

Ajo dhe Taika u martuan në privatësi në vitin 2022, por pritën deri në janar të këtij viti për të shpallur lajmin publikisht.

Foto: Media – Mode

Rita që atëherë ka pranuar se nuk donte ndonjë ‘vëmendje të veçantë’ nga publiku rreth martesës së saj.

Ceremonia ishte planifikuar për vetëm dy ditë dhe të ftuarit e vetëm që morën pjesë personalisht ishin dy vajzat e Taikas nga martesa e tij e parë dhe motra e Ritës, Elena. /Telegrafi/

Foto: Media – Mode

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori