LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora shihet në aeroport, teksa niset me aeroplan privat drejt New Yorkut shoqëruar nga Kristen Stewart dhe Ashley Benson

Rita Ora shihet në aeroport, teksa niset me aeroplan privat drejt New Yorkut shoqëruar nga Kristen Stewart dhe Ashley Benson

Rita Ora, Kristen Stewart dhe Ashley Benson u panë duke u përgatitur për të lënë Kaliforninë Jugore me një aeroplan privat, përpara Javës së Modës në New York.

Reklama

Ora, 30 vjeçe, Stewart, 31 dhe Benson, 31, u panë në një aeroport në Van Nuys, Kaliforni, teksa po bëheshin gati për të hipur në një aeroplan privat.

Yjet po shkonin drejt Javës së Modës në New York, pasi Ora dhe Benson e bënë të ditur këtë gjë përmes imazheve në InstaStory.

Rita kishte veshur një bluzë të zezë të shkurtër, duke zbuluar barkun e saj teksa përmbi mbante një pallto të zezë të hollë.

E gjithë veshja ishte kombinuar me një palë pantallona të zeza dhe këpucë të zeza.

Stewart u vu re e veshur me një bluzë të bardhë, xhinse të zeza dhe këpucë të kuqe me syze dielli ngjyrë portokalli, ndërsa mbante disa çanta.

Benson ndërkohë kishte veshur një bluzë të zezë, një triko ngjyrë vjollce mbi supet e saj, me pantallona të bardhë dhe atlete të markës ‘Converse All-Star’.

Pasi hipi në aeroplanin privat, Ora u lajmërua në Instagram, për të ndarë me fansat një video, ku tregonte gjërat e domosdoshme që mban gjatë udhëtimeve të saj.

“Sinqerisht, kur jam në një aeroplan, dehidrohem aq shumë dhe më bën vërtet të ndihem aq mirë”, tha Ora përgjatë videos. “Dhe gjithashtu, më pëlqen të dukem bukur”, shtoi 30-vjeçarja.

“Duke shkuar drejt Javës së Modës në New York, jam shumë e emocionuar. Kjo është aq komode për të udhëtuar”, tha ajo. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori