LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora publikon të tjera fotografi nga prapaskenat e MTV EMA 2022 të cilën e bashkë-prezantoi me burrin e saj

Rita Ora publikon të tjera fotografi nga prapaskenat e MTV EMA 2022 të cilën e bashkë-prezantoi me burrin e saj
Foto: Rita Ora/Instagram
Reklama

Të dielën u mbajt ceremonia e madhe e ndarjes së çmimeve, MTV Europe Music Awards 2022.

Mbrëmja ishte një sukses jashtëzakonisht i madh veçanërisht për shqiptarët, pasi ishin të shumtë pjesëmarrësit këtë vit.


Ava Max dhe Bebe Rexha performuan në mbrëmje hitet e tyre të fundit, ndërsa Rexha fitoi edhe çmimin “Bashkëpunimi më i mirë” me David Guettan.

Bebe Rexha dhe David Guetta në MTV EMA 2022 (Foto: John Phillips/Getty Images)

Ndërkohë, shqiptarja Rita Ora ishte nikoqire e mbrëmjes me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram disa fotografi nga momentet më pikante të mbrëmjes së madhe të MTV EMA 2022.

Foto: Rita Ora/Instagram

Mes të tjerash, në një prej fotografive çifti Ora dhe Waititi shfaqen përkrah artistes së famshme botërore, Taylor Swift, e cila ishte këngëtarja më e shpërblyer e mbrëmjes.

Foto: Rita Ora/Instagram

Rita gjithashtu ka ndarë me ndjekësit edhe një imazh të realizuar në prapaskenë me këngëtaren tjetër shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Unë dhe shokët e mia”, shkroi 31-vjeçarja në fotografitë e publikuara së fundmi. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Magazina
Kalo në kategori