LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri “You & I” në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri “You & I” në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë ishin në mbrëmjen e saj të së enjtes kur veshi një veshje tepër të ndritshme teksa organizonte një koktej intim në hotelin “Angel” në Sydney.

Reklama

Interpretuesja e hitit “Your Song”, 32 vjeçe, festoi lansimin e albumit të saj të ri me titull “You & I”, duke bërë një dedikim për bashkëshortin Taika Waititi, në barin “J&M”.

Duke mbërritur e shoqëruar nga një shofer, ylli ndërkombëtar i muzikës pop dukej edhe më glamuroze e mbështjellë me një pallto të madhe ngjyrë bezhë të ngjitur në bel, shkruan DailyMail.

Partneri i saj i lindur në Zelandën e Re, 47 vjeç, nuk mbeti shumë prapa saj, teksa kishte veshur një kostum ngjyrë kafe mbi një këmishë të gjerë.

Rita Ora tregon elasticitetin e saj në ushtrime fizike, duke ndarë me ndjekësit video nga rutina e saj e përditshme
Lexo po ashtu Rita Ora tregon elasticitetin e saj në ushtrime fizike, duke ndarë me ndjekësit video nga rutina e saj e përditshme

Dyshja dukeshin të dashuruar dhe të buzëqeshur teksa hynë krah për krah në vendin ku po organizohej kokteji.

Rita – e cila publikoi albumin e saj të fundit “Phoenix” në vitin 2018 – dha një paraqitje të shkurtër të pamjes së saj mahnitëse me çizmet me taka të larta të dizajnuara në mënyrë unike që dukeshin nga poshtë palltos së saj.

Më në fund, për kënaqësinë e të gjithëve, ajo hoqi veshjen konservatore për të zbuluar ansamblin e saj të mrekullueshëm të fshehur poshtë.

Një pjesë e sipërme kishte një korse që i linte pak vend imagjinatës me rripa të lidhur me një fund të rrjedhshëm i cili rrezikonte të rrëshqiste në çdo moment.

Rita shfaqi barkun e saj tepër të tonifikuar në veshjen e ndritshme dhe i shtoi pamjes edhe më tepër shkëlqim me një gjerdan të trashë dhe byzylykë.

Ajo përfundoi pamjen e saj tërheqëse me vetulla të përcaktuara dhe një buzëkuq të errët përpara se të grumbullonte kaçurrelat e saj të arta sipër kokës.

Vjen vetëm disa ditë pasi ajo e krahasoi albumin e saj të ri me një “ditar” personal, duke sugjeruar se do të ishte oferta e saj më personale për fansat, pasi ajo e quajti atë sipas bashkëshortit të saj.

“Ky album do të thotë vërtet shumë për mua. Është si ditari im i viteve të fundit. Është tingulli im dhe thjesht ndihet kaq i vërtetë për mua dhe kush jam sot”, tha ajo. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori