LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora fotografohet pa grim dhe në veshje sportive teksa shkon në një tjetër seancë stërvitjeje në Sydney

Rita Ora fotografohet pa grim dhe në veshje sportive teksa shkon në një tjetër seancë stërvitjeje në Sydney

Rita Ora ka shkuar shpesh në palestër gjatë kohës së saj në Sydney javët e fundit.

Reklama

Dhe ylli i popit ishte e zënë duke ushtruar edhe të premten teksa po shkonte në një studio lokale për stërvitje.

32-vjeçarja zgjodhi një dukje të rastësishëm duke përfshirë një xhaketë sportive dhe geta të zeza.

Ajo shtoi disa aksesorë të stilistëve australianë, duke përfshirë nallanet prej lëkure “Phoenix” me veshje me lesh artificial nga Camilla dhe Marc.

Këngëtarja mbante gjithashtu një çantë të madhe, gjithashtu nga Camilla dhe Marc.

Ajo e përfundoi ‘look’-un e saj me çorape në nuancat e kuqe, portokalli dhe të bardhë dhe një mbishkrim të zi.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Rita u duk pa grim për daljen, duke mbajtur syze dielli dhe duke i vendosur kaçurrelat bionde nën kapelën e saj.

Këngëtarja e “How We Do” dihet se i pëlqen të stërvitet dhe ka qenë në mënyrë rutinore duke vizituar palestrën gjatë kohës së saj në Australi.

Rita gjithashtu e do pilates dhe ka ndjekur disa klasa që nga momenti kur arriti në Sydney për të filmuar “The Voice”.

Ajo ndan rregullisht stërvitjet e saj rraskapitëse në palestër me fansat në Instagram.

Bukuroshja britanike së fundmi ka mbërritur në Sydney me bashkëshortin e saj regjisorin nga Zelanda e Re, Taika Waititi.

Çifti u martuan gjatë verës, me Rita që zbuloi se nuk donte ndonjë ‘vëmendje të veçantë’ atë ditë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
E hoqi nga Instagrami, Selena Gomez tregon nëse ka mosmarrëveshje me Dua Lipën

E hoqi nga Instagrami, Selena Gomez tregon nëse ka mosmarrëveshje me Dua Lipën

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori