LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora duket plot stil në një tjetër dalje në Sydney

Rita Ora duket plot stil në një tjetër dalje në Sydney

Rita Ora e ka bërë Sydney shtëpinë e saj javët e fundit.

Reklama

Dhe ylli i popit ishte i zënë duke ushtruar të martën teksa po shkonte në një palestër lokale.

32-vjeçarja tregoi fizikun e saj të formësuar gjatë rrugës për në ambientet e ngjarjes, teksa kishte veshur një kostum të zi.

Ajo kombinoi një këmishë të tejdukshme që nxirrte në pah një nuancë të sytjena të saj me pantallona me këmbë të gjera.

Ylli i popit shtoi një palë atlete të zeza dhe një pulovër me të njëjtë ngjyrë të vendosur mbi supe.

Rita e përfundoi ‘look’-un e saj sportiv me një palë syze dielli dhe një kapele, si dhe gjerdan me shtresa dhe një çantë.

Këngëtarja e “How We Do” dihet se i pëlqen të stërvitet dhe ka qenë në mënyrë rutinore duke shkuar në palestër gjatë kohës së saj në Australi.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Ylli i muzikës ndan rregullisht stërvitjet e saj rraskapitëse në palestër me fansat në Instagram.

Bukuroshja britanike së fundmi ka mbërritur në Sydney me bashkëshortin e saj regjisorin nga Zelanda e Re, Taika Waititi.

Çifti u martuan gjatë verës, dhe Rita zbuloi se nuk donte ndonjë ‘vëmendje të veçantë’ atë ditë.

“Disa femrave u pëlqen të ndiejnë atë vëmendje të vërtetë të veçantë atë ditë. Dhe të gjithë janë të ndryshëm. Dhe për mua – mendoj se me punën time, është e gjitha… është shumë e drejtuar nga vëmendja – doja ta mbaja private sepse jeta ime dhe karriera ime nuk janë të tilla”, tha së fundm artistja për revistën Glamour. /Telergafi/