LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze “Porsche” në vlerë afro 190 mijë euro

Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze “Porsche” në vlerë afro 190 mijë euro

Rita Ora e ka bërë Sydneyn shtëpinë e saj javët e fundit.

Reklama

Dhe të dielën, trajnerja e “The Voice Australia” u pa duke vizituar dyqanet e modës në periferi të zonës Paddington, shkruan DailyMail.

Ylli i muzikës pop në Mbretërinë e Bashkuar, 32 vjeçe, kishte zgjedhur një kostum sportiv të bardhë në ngjyrë rozë të zbehtë, në krye me një jelek të zi.

Ajo u përpoq të mos vihe jre gjatë daljes së saj, duke fshehur fytyrën e saj të famshme me një kapak të verdhë dhe nuanca të stilistëve.

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra
Lexo po ashtu Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Rita i kishte dizajnuar flokët e saj në stilin gërsheta të gjata atë ditë dhe e kombinoi pamjen e saj me një palë atlete.

Me Ritën në udhëtim ishte edhe motra e saj Elena, e cila gjithashtu vepron si menaxhere e saj.

Në një moment, dyshja simotra u panë te raftet e label-it të modës “Venroy”, ku Rita bëri një blerje të vogël.

Më vonë gjatë ditës, këngëtares së hitit “Let You Love Me” iu bashkua bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Regjisori u pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me nju pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me një veturë luksoze të tipit “Porsche Taycan” në vlerë me mbi 200 mijë dollarë (186 mijë euro).

Taiki kishte veshur me një pulovër ngjyrë bezhë dhe xhinse të ngushta, ndërsa përshëndeti gruan dhe miqtë e saj, përpara se të largohej.

Kjo vjen pasi Rita dhe bashkëshorti pozuan së bashku për një fotosesion, për revistën “Vogue Australia” muajin e kaluar.

Çifti zbuloi në intervistë sekretin e martesës së tyre të suksesshme, që sipas tyre është koha e mjaftueshme që duhet vënë në dispozicion për njëri-tjetrin.

“Kjo është çështja e martesës, e marrëdhënieve, ka të bëjë me gjetjen e atij personi me të cilin dëshiron të shoqërohesh [me] dhe të sigurohesh që ta bësh këtë”, tha Taika.

Rita shtoi: “Ka të bëjë me sakrifikimin e gjërave të caktuara dhe për të gjetur kohë për njëri-tjetrin, veçanërisht kur ka dy njerëz të zënë në marrëdhënie… Nëse vërtet kujdeseni për dikë, do ta kuptoni”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Magazina
Kalo në kategori