Ka kohë që Rina Balaj e ka paralajmëruar këngën e re, të cilët do ta lansojë të kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Ilegal” do të mbajë titullin kënga e re e autores së disa hiteve, ndërsa ajo tashmë është duke e realizuar videoklipin.

Këngëtarja është shfaqur atraktive në një fotografi të publikuar në Instagram, ku tregon se është duke xhiruar klipin e ri.

Edhe kënga e re do të jetë prodhim i producentëve ZzapnChriss, ndërsa për klipin është angazhuar produksioni Filmnation.

Lajmet për RINËN Lajmet për RINËN

“Down On Me” është projekti më i fundit muzikor që e ka publikuar Rina dhe e ka lansuar me videoklip.

View this post on Instagram

I love this look so much, thanks to @lirijoli 🦋

A post shared by RINA (@balajrina) on Feb 4, 2019 at 10:43am PST

Kënga është në bashkëpunim me reperin anglez, K-Koke dhe është pëlqyer shumë nga fansat e dy këngëtarëve.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua më 7 dhjetor dhe deri më tani numëron mbi 4.6 milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/