Rike Roci mori famë botërore nga mediat gjithandej në trojet shqiptare dhe në botë, por a është ajo tifozja më seksi e kombëtares?

Së fundmi me fotot seksi është shfaqur edhe Bora Zemani, tifozja tjetër e kombëtares dhe prezantuesja e Supersport.

Gjoksi i saj bombastik dhe trupi perfekt e bëjnë atë të rivalizojë fuqishëm Riken, e cila duket më e plotë se bora.

Më poshtë disa foto të Borës dhe vlerësoni edhe vet a krahasohet Rike me të…

bora 1 bora 2 bora 3 bora 4 bora 5 bora 6 bora 7 bora 8