LAJMI I FUNDIT:

Reperi Diddy befason në një video të publikuar në rrjete sociale, vishet me imazhin e Dafina Zeqirit

Reperi Diddy befason në një video të publikuar në rrjete sociale, vishet me imazhin e Dafina Zeqirit

Sean Combs, i cili tashmë njihet me emrin artistik si Diddy, është një nga emrat më të suksesshëm në industrinë muzikore botërore.

Reklama

Si një reper, tekstshkrues, producent dhe aktor, P. Diddy ka arritur të krijojë hite të shumta e gjëra tejet të bukura përgjatë karrierës së tij shumëvjeçare.

Së fundmi në një postim që ka bërë në rrjete sociale, në Instagram aty ku numëron 17.5 milionë, Sean ka rrëmbyer vëmendje me një triko që mban të veshur.

View this post on Instagram

A post shared by Diddy (@diddy)

Fjala është për një bluzë të Dafina Zeqirit, e cila është realizuar për albumin e artistes shqiptare për tregun internacional.

Në një moment kur shfaqet nga mbrapa, shihet edhe portreti i këngëtares 29 vjeçare.

Kjo ka bërë që të njëjtën video të ndajë me fansat edhe Dafina në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Çfarë e hëne. Diddy ka veshur një nga trikot e mia”, ka qenë përshkrimi i videos.

Reagimet krahas postimit të Zeqirit kanë qenë të llojllojshme, madje edhe vet ajo është ndjerë mjaft e lumtur për këtë veprim të reperit 51 vjeçar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia

Puthje dhe përqafime në publik, Halsey konfirmon romancën me Avan Jogia

Magazina
Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një forme të kancerit të lëkurës

Magazina
Kalo në kategori