LAJMI I FUNDIT:

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës
Reklama

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora së fundmi ishte e ftuar në emisionin e prezantuesit Andy Cohen, bashkë me DJ Diplo.

Dyshja mes tjerash u vunë edhe përpara një pyetësori për të përshkruar miqtë dhe kolegët e saj me një fjalë të vetme.


Mes tyre në ekran u shfaq edhe ylli tjetër shqiptar i muzikës ndërkombëtare, Dua Lipa, për të cilën Rita reagoi menjëherë.

Foto: Screenshot/YouTube

“E bukur”, u shpreh autorja e “You & I” me të parë imazhin e Duas, ndërkohë Diplo tha: “shqiptare”, që bëri që Rita të entuziazmohej dhe të brohoriste me krenari.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Kujtojmë që ndonëse të dyja janë pjesë e industrisë më të madhe të muzikës në botë, Dua dhe Rita ndër vite janë komentuar për raportet e tyre.

Vajzat thuhet se nuk gëzojnë ndonjë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën dhe nuk janë parë bashkë në asnjë paraqitje.

Ndërsa ndryshe ka ndodhur me këngëtaret e tjera shqiptare si Bebe Rexha dhe Ava Max me të cilat shpesh herë janë shoqëruar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori