Ndeshja mes Real Madridit dhe Osasunës nuk filloi mirë për vendasit.

Pasi mbrojtësi Tano Bonnini theu këmbën gjatë një dueli me Iscon.

Nga ky lëndim është prekur emocionalisht shumë Marcelo, i cili kur ka parë gjendjen dhe këmbën e lojtarit te Osasunas ka mbajtur kokën.

Më poshtë keni videon e reagimit të brazilianit. /Telegrafi/