LAJMI I FUNDIT:

Ramsey rikthehet në radarin e Wolves

Ramsey rikthehet në radarin e Wolves

Wolverhampton Wanderers ende nuk e kanë përfunduar afatin kalimtar të janarit dhe po shpresojnë që të bëjnë edhe disa prurje të reja.

Reklama

Sipas asaj që raporton Calciomrcato, klubi nga Liga Premier po synon që të transferojë Aaron Ramseyn nga Juventusi.

Mesfushori uellsian nuk është në planet e Zonjës së Vjetër dhe janë të gatshëm ta largojnë atë qysh në këtë afat kalimtar.

Ramsey është njëri ndër lojtarët me pagën më të lartë në skuadër, andaj Juventusi synon që sa më parë të ndodhë largimi i tij.

Mbyllet afati kalimtar i janarit: Të gjitha ato që ndodhën minutë pas minute
Lexo po ashtu Mbyllet afati kalimtar i janarit: Të gjitha ato që ndodhën minutë pas minute

Ai po ashtu ka zgjuar interesimin edhe të Burnleyt e Crystal Palaces, derisa Liga Premier për të nuk është e panjohur.

Mesfushori ka kaluar një kohë të gjatë duke luajtur për Arsenalin dhe një rikthim në Angli do t’i bënte mirë edhe Ramseyt. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

La Liga
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Sjellje antisociale, raport psikiatrik dhe shmangie e gjobave: Lehmann akuzohet tani se ka sulmuar me motor-sharrë garazhin e fqinjit

Ndërkombëtare
Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli - Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Ligat tjera
Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ronaldo shënoi dy herë për Al Nassr, por humbi një rast të qind për qind me portën e zbrazët

Ligat tjera
Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

Ramos thyen dy rekordet e Raul Gonzalez në La Liga dhe Ligën e Kampionëve

La Liga
Kalo në kategori