LAJMI I FUNDIT:

Publikohet “Afër Teje”, videoklipi i Eni Koçit me Olsi Bylykun

Publikohet “Afër Teje”, videoklipi i Eni Koçit me Olsi Bylykun

Ka gjetur publikimin projekti i shumëpritur i Eni Koçit dhe aktorit të njohur, Olsi Byluku.

Reklama

Projekti është punuar në muzikë nga Genc Prelvukaj, i cili është prodhues i këngës së të fejuarës së tij.

Ndërkaq, edhe videoklipi ëhtë punuar nga BlackFish.

Klipi është më skena komike dhe Eni shfaqet tejet atraktive në të.

Për Eni Koçin ky është tjetër bashkëpunim, pas atyre me Gencin dhe me Besnik Qaken e NRG Band.

Eni dhe Genci i dhanë fund beqarisë duke konfirmuar fejesën kohë më parë.

Çifti ka tash e disa vjet që janë në lidhje romantike. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Don Xhoni publikon këngën e re

Don Xhoni publikon këngën e re "Ike", pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Magazina
Kalo në kategori