Ka gjetur publikimin projekti i shumëpritur i Eni Koçit dhe aktorit të njohur, Olsi Byluku.

Projekti është punuar në muzikë nga Genc Prelvukaj, i cili është prodhues i këngës së të fejuarës së tij.

Ndërkaq, edhe videoklipi ëhtë punuar nga BlackFish.

Klipi është më skena komike dhe Eni shfaqet tejet atraktive në të.

Për Eni Koçin ky është tjetër bashkëpunim, pas atyre me Gencin dhe me Besnik Qaken e NRG Band.

Eni dhe Genci i dhanë fund beqarisë duke konfirmuar fejesën kohë më parë.

Çifti ka tash e disa vjet që janë në lidhje romantike. /Telegrafi/