LAJMI I FUNDIT:

Publikohen pamjet e plota të përleshjes ndërmjet Noizyt dhe Cllevios

Publikohen pamjet e plota të përleshjes ndërmjet Noizyt dhe Cllevios
(Foto: Screenshot/YouTube/Facebook)

Përleshja fizike ndërmjet Noizyt dhe Cllevios ka qenë kryetemë mediatike që nga dita e djeshme (e hënë).

Reklama

Gjatë të hënës u shpërnda një video në rrjetet sociale, në të cilën shfaqej Rigels Rajku duke e goditur fenomenin e rrjeteve sociale, emri i vërtetë i të cilit është Kleviol Ahmeti.

Ishte një insert i shkurtër disa sekondëshe që u shoqërua me reagimet e dy të përfshirëve, por edhe njerëzve që e njohin dyshen.

Është raportuar se gjithçka ka nisur nga provokimet në rrjetet sociale, ndërsa në ditën e incidentit, Cllevio kishte shkuar në Durrës, ku situata ka eskaluar edhe fizikisht.

Nga jeta në SHBA, muzika, burgosja e rrjetet sociale te zënka me Noizyn – kush është Cllevio
Lexo po ashtu Nga jeta në SHBA, muzika, burgosja e rrjetet sociale te zënka me Noizyn – kush është Cllevio

Ditën e sotme (e martë), është publikuar një tjetër video më e gjatë, në të cilën është xhiruar situata më e plotë e përleshjes fizike mes të përfshirëve në këtë ngjarje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori