Tom Hardy ka bërë një transformim të madh në dukjen e tij për të luajtur rolin e një prej gangsterëve më të njohur amerikanë, Al Capone.

Së fundmi janë publikuar disa fotografi të reja nga xhirimet, ndërsa aktori amerikan është përshtatur shumë me këtë rol saqë nuk njihet.

View this post on Instagram

Do your taxes

A post shared by Josh Trank (@joshuatrank) on Mar 8, 2019 at 10:17am PST

Filmi me titull “Fonzo” është duke u xhiruar nga regjisori Josh Trank dhe po pritet me kërshëri nga dashamirët e filmit.

Për rolin e tij, Hardy është dashur të duket më i moshuar, ndërsa sa i përket veshjes, është dashur të përshtatet me kohën.

View this post on Instagram

Dont @ us

A post shared by Josh Trank (@joshuatrank) on Mar 8, 2019 at 8:17pm PST

Në fotografitë e publikuara ndodhet edhe bashkaktorët tjerë të filmit, Jack Lowden dhe Neal Brennan. /Telegrafi/

Të gjitha lajmet nga Tom Hardy Të gjitha lajmet nga Tom Hardy