Është pushimi i dytë bregdetar për familjen këtë verë – përfshirë edhe turneun e tyre në Afrikë që po vjen më pas.

Meghan Markle dhe Princi Harry po kalojnë pjesën më të madhe të verës në pushime jashtë shtetit me djalin e tyre 3 muajsh.

Së fundmi, familja udhëtuan për në Nice në jug të Francës me një avion privat dhe raportohet se kanë qëndruar në një vilë me pamje nga Mesdheu.

Ardhja e tyre në rivierën Franceze erdhi vetëm dy ditë pasi ata u kthyen nga Ibiza, ku morën një pushim prej disa ditësh, kur Meghan festoi ditëlindjen e 38-të.

Të gjitha lajmet nga Meghan Markle Të gjitha lajmet nga Meghan Markle

The Sun, i cili theu historinë, tha se çifti përdori një aeroplan privat për të dy udhëtimet, përfshirë një aeroplan prej 12-vendesh.

Muajin e kaluar, Harry, 34 vjeç, tha që çifti do kufizohen në vetëm dy fëmijë dhe ndau një postim në Instagram më 30 qershor me përshkrimin, “çdo zgjedhje, çdo gjurmë, çdo veprim bën ndryshim”. /Telegrafi/