Kiki Rrahmani është një nga prezantueset më të mira në ngritje.

Bukuroshja që është pjesë e Tribuna Channel dhe drejton një nga emisionet më të ndjekura, “Lemza”, tashmë ka krijuar bazën e adhuruesve të saj në rrjetet sociale.

Ajo në një postim në rrjetin social InstaStory është shfaqur mjaft atraktive edhe pse pa makijazh.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Ajo duket pa sutjena, teksa nuk zbulon shumë nga asetet e saj trupore.

Vet bukuroshja e emisionit “Lemza” paraqitjet i ka mjaft me klas dhe asnjëherë nuk pretencon të provokojë me veshjen apo në forma tjera në rrjetet sociale.

Kiki aktualisht besohet se është ‘single’. /Telegrafi/