LAJMI I FUNDIT:

Me pozat provokuese nga makina, Melinda Ademi paralajmëron këngën e re

Me pozat provokuese nga makina, Melinda Ademi paralajmëron këngën e re

Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Në Instagramin e saj, ku ndiqet nga mbi një milion njerëz, nuk mungojnë as imazhet provokuese.

Disa të tilla i ka ndarë së fundmi, gjersa në këtë mes ka paralajmëruar edhe këngën e re.

Foto: Screenshot/Instagram

Zeshkania ka shfaqur linjat trupore atraktive në pozat e reja nga një makinë, e veshur më sportive.

Melinda Ademi publikon këngën e re "Mere"
Lexo po ashtu Melinda Ademi publikon këngën e re "Mere"

“Sot i kam fshirë lotët, nisi një jetë e re”, tha fillimisht 27-vjeçarja.

Foto: Screenshot/Instagram

“Faleminderit për tre milionë. Kënga e re vjen së shpejti”, shtoi tutje krijuesja e hitit “All Night”.

E njëjta vetëm pak ditë më parë solli këngën e re të titulluar “Mere” që u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo po vazhdon të jetë e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by MELINDA (@melindaademi)


Në trend Magazina

Më shumë
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Kalo në kategori