LAJMI I FUNDIT:

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2 po vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes dhe të komentohen edhe kur ka kaluar një muaj që nga përfundimi i formatit.

Reklama

Disa prej tyre kanë ndërtuar shoqëri me njëri-tjetrin madje edhe po punojnë për projekte të reja së bashku.

Edhe dy prej ish-banorëve që janë konsideruar si rivalët më të mëdhenj brenda shtëpisë së famshme Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari tashmë kanë nisur punën për një projekt filmik.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Këtë mbrëmë e ka konfirmuar edhe vet fituesi i BBVA 2 gjatë një ‘live’ në Instagram, ndërsa sot aktorja së fundmi postoi një imazh përkrah tij.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

Olta e cila gjatë kohës sa dyshja ishin pjesë e formatit shpesh herë e ka kritikuar edhe për veshjet, këtë e ka vazhduar në formë humori edhe në mbishkrimin e fotos që postoi me Luizin.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

“Shi sa keq je vesh këtu”, ka shkruar Olta sipër fotos.

Ndërkohë, kujtojmë që përveç filmit me Gixharin, këngëtari shkodran tashmë ka lansuar disa projekte muzikore dhe ka nisur angazhimet me koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori