LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Ndonjëherë ju keni nevojë për një ndryshim të madh në pamje, dhe mënyra më e thjeshtë për të bërë atë është duke ndryshuar modelin e flokëve.

Nuk ka rëndësi nëse shkoni për një ngjyrosje, prerje apo zgjatje, shndërrimet e flokëve të çdo lloji duken si një transformim total.


Pra, Bright Side theksoi raste si Blake Lively, Beyoncé, dhe shumë femra të famshme që ndryshuan ngjyrën e flokëve dhe u kthyen në mbretëresha të vërteta.

1. Jennifer Aniston

2. Jennifer Lopez

3. Beyonce

4. Celine Dion

5. Emma Stone

6. Lady Gaga

7. Katy Perry

8. Rachel Brosnahan

9. Christina Hendricks

10. Amy Adams

11. Gwen Stefani

12. Madonna

13. Shakira

14. Rachel McAdams

15. Blake Lively

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Magazina
'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

Magazina
Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Magazina
Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Magazina
Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori