LAJMI I FUNDIT:

Përplasen sërish Buci me Santianën: Akoma nuk ta kam kthyer mirë

Përplasen sërish Buci me Santianën: Akoma nuk ta kam kthyer mirë

Ylli Dervishi e Santiana Maloku janë përplasur sërish pas përfundimit të spektaklit.

Ata kanë diskutuar për temën e njëjtë, raportin e tyre, i cili ndryshoi rrënjësisht me ardhjen e partneres së Bucit në BBVK.

Veç kësaj, edhe bukuroshja gjakovare mori një letër nga i dashuri, që njëherësh e paralajmëroi për lojën, duke i thënë se vetëm e ka shfrytëzuar.

Foto: Screenshot/YouTube

Në përplasjen e radhës, Buci i thotë Santianës që nuk hyn më në lojën me të.

“Nuk hy në lojën tënde. Unë luaj ndryshe, ti luaj si të duash”, u shpreh ai.

Afërsia me Shqipen - klipi që paraqet xhelozinë e Ilirianës tek burri i saj
Lexo po ashtu Afërsia me Shqipen - klipi që paraqet xhelozinë e Ilirianës tek burri i saj

Santi në anën tjetër ia ktheu: “Çfarë ke bërë ti që unë nuk e kam lyp”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ylli mes tjerash e paralajmëroi Santianën, duke i thënë se kjo nuk do të jetë e gjitha për të.

“Hala s’ta kam kthy mirë sa ka me ta kthy”, vazhdon Buci.

Santi vlen të ceket se nuk e pranoi kërkim-faljen nga ana e banorit të BBVK. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori