LAJMI I FUNDIT:

Afërsia me Shqipen – klipi që paraqet xhelozinë e Ilirianës tek burri i saj

Afërsia me Shqipen – klipi që paraqet xhelozinë e Ilirianës tek burri i saj

Është komentuar së fundmi raporti i Adri Rrogaqit me Shqipe Hysenajn pas afërsisë që kanë shfaqur së fundmi.

Në spektaklin e natës së sotme (e hënë) është shfaqur një klip që paraqet xhelozinë e Ilirianës tek burri i saj.

Banorët ndërkohë në video kanë diskutuar raportin e tyre, ndonëse kjo gjë nuk iu pëlqeu.

Foto: Screenshot/YouTube

Shqipja shihet në klip duke diskutuar me çiftin, ku thotë se nuk ka qëllime të tjera.

Edona James befasohet nga nëna dhe vëllai i saj në Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Edona James befasohet nga nëna dhe vëllai i saj në Big Brother VIP Kosova 2

“Nuk kam qëllime, une qëllim kam vetëm çmimin e madh”, i tha Shqipja, Adrit dhe Ilirianës.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo gjë u diskutua edhe në Prime dhe Iliriana tha që Adri nuk e ndalon që të flasë.

Ata kanë thënë se është pjesë e lojës dhe se Iliriana e ka kuptuar këtë gjë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori