LAJMI I FUNDIT:

Edona James befasohet nga nëna dhe vëllai i saj në Big Brother VIP Kosova 2

Edona James befasohet nga nëna dhe vëllai i saj në Big Brother VIP Kosova 2
Foto: Screenshot/YouTube

Edona James ka krijuar fansa të shumtë dhe është shndërruar në një personazh shumë të dashur nga publiku.

Ajo në fillim ishte skeptike për paraqitjen e saj, ndonëse mendonte se loja në BBVK nuk do t’i zgjaste shumë.

Asaj në spektaklin e sotëm (e hënë) iu prezantua një klip, rrugëtimi i saj në Big Brother për më shumë se një muaj.

Pas kësaj, transgjinores nga Suhareka iu bë edhe një befasi nga ‘Vëllai i Madh’.

Në shtëpinë më të famshme në Kosovë, gjegjësisht në oborr, po e prisnin e ëma dhe i vëllai i saj, Kushtrimi.

“Jam i famshëm që 20 vjet” - Blero i reagon ashpër Bledi Manes në spektakël
Lexo po ashtu “Jam i famshëm që 20 vjet” - Blero i reagon ashpër Bledi Manes në spektakël

Ajo u emocionua në masë të madhe kur u takua me familjarët, megjithëse tha se nuk e priste vëllain.

Sikurse nëna ashtu edhe vëllai e përgëzuan për lojën dhe për atë që ka shfaqur në BBVK.

Ata i dëshiruan suksese të mëtutjeshme dhe ta vazhdojë lojën siç ka qenë deri më tani. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori