LAJMI I FUNDIT:

Përfundon gara e ekipit Bad News Eagles në turneun CCT Online Finals 1

Përfundon gara e ekipit Bad News Eagles në turneun CCT Online Finals 1
(Foto: HLTV)

Bad News Eagles kanë pësuar humbje ndaj ekipit 9INE në raundin e tretë të ‘Lower Bracket’.

Reklama

Ndeshja e zhvilluar në formatin ‘Bo3’ përfundoi me rezultat të pergjithshëm 2-0 me mapa në të mirë të ekipit polak 9INE.

Me këtë humbje bNe janë eliminuar perfundimisht nga gara e turneut me vlerë 200.000 dollarë.

Bad News Eagles kanë perfunduar në vendin e 7-8 në turneun CCT Online Finals 1, duke fituar një cmim prej 5.000 dollarësh.

Për momentin Bad News Eagles renditen në vendin e 20 -të në ranglistën botërore të CS:GO, dhe nuk janë pjesë e ndonjë turneu tjetër për momentin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori