Gjatë ditëve të kaluara u raportua se ishte arrestuar këngëtarja Gordana Latifi, e njohur si Baby G.

Kjo e fundit përfundoi në repartin e psikiatrisë të QKUK-së pasi që e kishte tepruar me substanca narkotike.

Këngëtarja ka reaguar për herë të parë rreth këtyre lajmeve përmes llogarisë personale në Instagram.

View this post on Instagram

My king 👑 Dad My inspiration!

A post shared by TheLord (@babygee) on Nov 19, 2018 at 1:51pm PST

Ajo ka pohuar se asgjë nuk ka të vërtetë dhe se është duke darkuar me të atin dhe ka sharë mediat.

Në këtë mënyrë, Baby G hedh poshtë lajmin dhe tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndryshe, artistja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/