Bebe Rexha ka qenë pjesë e listës së yjeve që kanë performuar në edicionin e sivjetmë të ‘Teen Choice Awards’.

Reklama

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është paraqitur të dielën mbrëma në Galen Center në Los Angeles.

Bebe Rexha në një ditë publikoi katër këngë të reja, por asnjërën me videoklip (Audio) Bebe Rexha në një ditë publikoi katër këngë të reja, por asnjërën me videoklip (Audio)

Në skenë, ajo është shoqëruar nga Louis Tomlinson për interpretimin e këngës “Back To You”.

We did it.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Aug 13, 2017 at 9:06pm PDT

“Ia dolëm”, ka shkruar Bebe në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Bashkëpunimi i Rexhës me Tomlinson është publikuar më 21 korrik dhe deri më tani është shikuar 48 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/