LAJMI I FUNDIT:

Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Përfliten për romancë, Tom Cruise thuhet se është shumë i interesuar për një lidhje me Shakiran

Tom Cruise është i interesuar për një romancë me Shakiran, pasi yjet u panë në Miami fundjavën e kaluar në Grand Prix të Formula 1 në Miami.

Reklama

Një burim i tha PageSix të martën se aktori 60 vjeç, ‘është jashtëzakonisht i interesuar të jetë me këngëtaren kolumbiane’, 46 vjeç, pasi ‘ka kimi’ mes tyre.

Këngëtarja e Amerikës së Jugut, emri i plotë i së cilës është Shakira Isabel Mebarak Ripoll, u nda nga dashuria e vjetër Gerard Pique, 36 vjeç, verën e kaluar mes akuzave se ai e kishte tradhtuar me gruan me të cilën u takua pas ndarjes, Clara Chia Marti, 24 vjeçe, shkruan DailyMail.

Burimi vuri në dukje për yjet se, ‘Ajo gjithashtu nuk është më e gjatë se ai’, se ylli i “Top Gun: Maverick”.

Aktroi i Hollywoodit i dërgoi lule artistes latine pasi ata kaluan rrugët në ngjarjen e garave automobilistike në Florida të Jugut të dielën.

Dyshja u panë duke biseduar në rrjetin fillestar të garës dhe në një suitë private mikpritjeje.

Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton
Lexo po ashtu Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Shakira është nënë e fëmijëve Milan, 10 vjeç dhe Sasha, tetë vjeç, me Piquen pas romancës së tyre 12-vjeçare.

Cruise është baba i tre fëmijëve: Isabella, 30, dhe Connor, 28, me ish-bashkëshorten Nicole Kidman; dhe Suri, 17 vjeç, me ish-bashkëshorten Katie Holmes.

Aktori gjithashtu po përgatitet gjithashtu për promovimin e pjesës së parë, “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, i cili do të dalë në kinematë e tij në korrik. /Telegrafi/