LAJMI I FUNDIT:

Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Mes thashethemeve për një romancë me Tom Cruise, Shakira shihet në darkë me Lewis Hamilton

Shakira kryqëzoi rrugët me Lewis Hamilton teksa darkonte në Miami të martën në mbrëmje – mes pretendimeve se këngëtarja beqare tashmë ka rënë në sy të Tom Cruise.

Reklama

Ylli kolumbian, 46 vjeç, është zhvendosur në Florida me dy fëmijët e saj pas një ndarjeje të hidhur nga ish-futbollisti i FC Barcelona, Gerard Pique qershorin e kaluar.

Dhe ajo mori vëmendje teksa po shkonte në restorantin Cipriani të Miami, ku asi i Grand Prix, Hamilton, 38 vjeç, po darkonte me një grup miqsh.

Pamjet nga nata tregojnë tifozen e Formula 1, Shakira duke përshëndetur shoferin e Mercedesit, i cili ia kthen me një buzëqeshje ndërsa ajo po kalonte pranë tryezës së tij.

Ndërsa këngëtarja është beqare pas ndarjes nga Pique, Hamilton prej kohësh përfolët për një romancë me modelen braziliane Juliana Nalu.

24-vjeçarja – e cila më parë ishte në lidhje me reperin Kanye West – tashmë është parë në Grand Prix Paddock në Miami dhe u kuptua se ishte me Hamilton në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Kaliforni në maj.

Dalja e fundit publike e Shakira vjen mes pretendimeve se Tom Cruise është i interesuar romantikisht për yllin pasi u pa në Miami fundjavën e kaluar në Grand Prix.

Një burim i tha Page Six të martën se aktori 60 vjeç, ‘është jashtëzakonisht i interesuar të ndjekë’ këngëtaren kolumbiane, 46 vjeç, pasi ‘ka kimi’ mes tyre.

Këngëtarja e Amerikës së Jugut, emri i plotë i së cilës është Shakira Isabel Mebarak Ripoll, u nda nga dashuria e vjetër Pique, 36 vjeç, verën e kaluar mes akuzave se ai e kishte tradhtuar atë me gruan me të cilën u takua pas ndarjes së tyre, Clara Chia Marti , 24 vjeçe.

Këngëtares së “Hips Don’t Lie” ‘i duhet një jastëk i butë që të bjerë mbi të, dhe ky mund të jetë Tom’, tha burimi për yllin e “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, duke e përshkruar atë si “një djalë të bukur, dhe … i talentuar”

Aktori i Hollywoodit thuhet se i dërgoi lule artistes pasi ata kaluan rrugët në ngjarjen e garave automobilistike në Florida të Jugut të dielën.

Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme
Lexo po ashtu Shakira dhe Tom Cruise u panë bashkë në garën e Formula 1, nisin thashethemet për romancë të mundshme

Dyshja u panë duke biseduar në rrjetin fillestar të garës dhe në një suitë private mikpritjeje.

Shakira është nënë e fëmijëve Milan, 10 vjeç dhe Sasha, tetë vjeç, me Piquen pas romancës së tyre 12-vjeçare.

Cruise është baba i tre fëmijëve: Isabella, 30, dhe Connor, 28, me ish-bashkëshorten Nicole Kidman; dhe Suri, 17 vjeç, me ish-bashkëshorten Katie Holmes.

Cruise ishte në titujt kryesorë këtë fundjavë pasi u shpall fitues për performancën më të mirë në një film për “Top Gun: Maverick” në MTV Movie Awards të së dielës.

Cruise po përgatitet gjithashtu për promovimin për pjesën e parë, “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, i cili do të dalë në kinematë e tij në korrik.

Cruise, i cili është i njohur për të bërë marifetet e tij, fillimisht filloi të zhvillonte pasionin e tij për fluturimin gjatë prodhimit të filmit të tij të suksesshëm “Top Gun” të vitit 1986. Fillimisht ai mori patentën e pilotit në vitin 1994.

“Top Gun: Maverick” doli në kinema në maj të vitit të kaluar dhe fitoi 1.49 miliardë dollarë, përfshirë 718 milionë dollarë të ardhura të brendshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Kalo në kategori