Se Marcelo është një nga lojtarët më të mirë aktualisht në botë në rolin e tij tashmë ky është fakt që dihet nga të gjithë.

Por, e dinit se mbrojtësi brazilian ka një djalë që po ndjek hapat e babait.

Teksa skuadra ishte duke u stërvitur në Stadiumin Olimpik në Kiev, presidenti Florentino Perez ftoi në fushë djalin e Marcelos.

Momenti kur Perez e ftoi t’i bashkohet lojtarëve në fushë

Dhe normalisht ai nuk hezitoi të tregojë talentin e tij, duke kontrolluar topin në mënyrë fantastike.

Vlen të theksohet se djali i Marcelos edhe javë më parë është bërë sensacion në media për gjëra të tilla.

Djali i Marcelos dhuron ‘show’ në zhveshtoret e Real Madridit me yjet e kësaj skuadre Djali i Marcelos dhuron ‘show’ në zhveshtoret e Real Madridit me yjet e kësaj skuadre

Një gjë është e sigurt, djaloshi do të ketë një të ardhme të madhe, por a do jetë ajo te Los Blancos kjo mbetet të shihet. /Telegrafi/