Atmosfera te Real Madridi është kyçe në sukseset e kësaj skuadre, pasi aty lojtarët janë shumë të familjarizuar njëri me tjetrin.

Në stërvitjen e së martës me skuadrën ishte i pranishëm edhe djali i Marcelos.

I riu ka angazhuar të tërë skuadrën në një spektakël në zhveshtore.

Djaloshi mori topin dhe me pasime me kokë me të gjithë skuadrën deri te Sergio Ramos në fund për ta futur në një kosh me rroba.

Pasi prova përfundoi me sukses, nuk mungoi festa në fund.

Në këtë spektakël nuk munguan yjet si Luka Modric, Casemiro, Varene e të tjerë.

Real Madridi po bëhet gati për finalen e Ligës së Kampionëve, ku do të takohet me Liverpoolin. /Telegrafi/