LAJMI I FUNDIT:
Marcelo

Marcelo

323 Artikuj

Marcelo thotë se Lionel Messi është kundërshtari më i vështirë me të cilin është përballur ndonjëherë

Marcelo thotë se Lionel Messi është kundërshtari më i vështirë me të cilin është përballur ndonjëherë

La Liga
Zyrtare: Marcelo bëhet me klub të ri, kthehet aty ku e nisi

Zyrtare: Marcelo bëhet me klub të ri, kthehet aty ku e nisi

La Liga
Marcelo i jep fund aventurës me Olympiacosin

Marcelo i jep fund aventurës me Olympiacosin

Ndërkombëtare
Olympiacosi mendonte largimin e tij, por Marcelo ua ‘mbyll gojën’ me dy supergola

Olympiacosi mendonte largimin e tij, por Marcelo ua ‘mbyll gojën’ me dy supergola

Ndërkombëtare
Derisa Marcelo po përballet me situatë të rëndë te Olympiacos, djali i tij ka nënshkruar me gjigantin evropian

Derisa Marcelo po përballet me situatë të rëndë te Olympiacos, djali i tij ka nënshkruar me gjigantin evropian

La Liga
Te Olympiacosi janë të shokuar me gjendjen e Marcelos

Te Olympiacosi janë të shokuar me gjendjen e Marcelos

Ligat tjera
Zyrtare: Marcelo nënshkruan për kampionët e Greqisë

Zyrtare: Marcelo nënshkruan për kampionët e Greqisë

La Liga
Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Premier League
Lista e transferimeve që mund të ndodhin nga tani deri më 1 shtator

Lista e transferimeve që mund të ndodhin nga tani deri më 1 shtator

Ndërkombëtare
Kush është futbollisti më i njohur, apo më i famshëm në botë?

Kush është futbollisti më i njohur, apo më i famshëm në botë?

Ndërkombëtare
Lazio pëlqen shumë Marcelon, gati oferta për brazilianin

Lazio pëlqen shumë Marcelon, gati oferta për brazilianin

Serie A
Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Ndërkombëtare
Nga Eriksen te Dybala, Strakosha dhe Marcelo – super formacioni me lojtarët e lirë nga dita e sotme

Nga Eriksen te Dybala, Strakosha dhe Marcelo – super formacioni me lojtarët e lirë nga dita e sotme

Ndërkombëtare
Marcelo ende nuk ka vendosur për të ardhmen, ai kërkohet nga tri skuadra spanjolle dhe tri amerikane

Marcelo ende nuk ka vendosur për të ardhmen, ai kërkohet nga tri skuadra spanjolle dhe tri amerikane

La Liga
Të paktën pesë skuadra janë vënë pas Marcelos – braziliani ‘vërshohet’ me oferta nga kampionate të ndryshme

Të paktën pesë skuadra janë vënë pas Marcelos – braziliani ‘vërshohet’ me oferta nga kampionate të ndryshme

Ndërkombëtare
Ronaldo synon t’i bëjë bashkë Marcelon dhe Dani Alvesin

Ronaldo synon t’i bëjë bashkë Marcelon dhe Dani Alvesin

La Liga
Marcelo dhe Dani Alves mund të luajnë së bashku në La Liga sezonin e ardhshëm

Marcelo dhe Dani Alves mund të luajnë së bashku në La Liga sezonin e ardhshëm

La Liga
Nga Roberto Carlos te Marcelo: 26 vite përsosmëri në krahun e majtë të Real Madrid

Nga Roberto Carlos te Marcelo: 26 vite përsosmëri në krahun e majtë të Real Madrid

La Liga
Reagimi i Ronaldos pas lajmit për largimin e Marcelos nga Reali

Reagimi i Ronaldos pas lajmit për largimin e Marcelos nga Reali

La Liga
16 vite në Santiago Bernabeu, Marcelo përshëndetet me lot në sy nga Real Madridi

16 vite në Santiago Bernabeu, Marcelo përshëndetet me lot në sy nga Real Madridi

Futboll
Real Madridi njofton se Marcelo do të largohet

Real Madridi njofton se Marcelo do të largohet

La Liga
Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

La Liga
Pamje nga festa e çmendur e Real Madridit në zhveshtore pas triumfit në Ligën e Kampionëve

Pamje nga festa e çmendur e Real Madridit në zhveshtore pas triumfit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Marcelo konfirmon largimin: Ishte ndeshja ime e fundit me Real Madridin

Marcelo konfirmon largimin: Ishte ndeshja ime e fundit me Real Madridin

La Liga