LAJMI I FUNDIT:

“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë”, kujt po i dedikon këtë Ilnisa?

“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë”, kujt po i dedikon këtë Ilnisa?

Ilnisa Agolli ka qenë ndër banoret më të komentuara brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Por, edhe pas daljes së saj nga formati i njohur televiziv, ajo ka ditur se si të tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Ilnisa e cila krijoi një romancë Meritonin, ka publikuar së fundmi një sërë imazhesh ku shfaqej tejet joshëse.

Foto: Ilnisa Agolli / Instagram

Ajo kishte shkrepur një sërë imazhesh në bregdet, ku shijonte rrezet e diellit dhe bashkë imazheve vendosi një mbishkrim, duke nxitur spekulime se kujt po ia dedikonte.

“Për ato që lamë dhe ato që presim të vijnë…”, shkroi Ilnisa në postimin e saj në Instagram. /Telegrafi/

Foto: Ilnisa Agolli / Instagram
Foto: Ilnisa Agolli / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori