LAJMI I FUNDIT:

Pëlqehet kënga e re e Bleros dhe Albos, në pak ditë “Telenovela” kalon shifrën e një milion klikimeve në YouTube

Pëlqehet kënga e re e Bleros dhe Albos, në pak ditë “Telenovela” kalon shifrën e një milion klikimeve në YouTube

Këngëtari Blero dhe rap-artisti, Albos, pak ditë ditë më parë kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Telenovela” mban titullin kënga e tyre e re, e cila u publikua pak ditë më parë shoqëruar me një klip shumë veror.


Muzika është punuar nga Blero dhe Albos, gjersa edhe për tekstin janë kujdesur vet dyshja interpretuese.

Foto: Blero/YouTube

“Telenovela” duket të jetë pritur mirë nga publiku, si një këngë verore, e përshtatshme për t’u dëgjuar në plazh dhe mbrëmjet e natës.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në vetëm pak ditë pas publikimit, ky bashkëpunim ka arritur të tejkalojë shifrën e një milion dëgjimeve në kanalin YouTube.

Blero përndryshe është i njohur për projektet e tij të suksesshme ndër vite, si dhe për hapësirën që iu jep të rinjve për të realizuar bashkëpunime me të. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square

Ndërsa Rita Ora do të prezantojë programin, Bebe Rexha do të performojë në natën e ndërrimit të viteve në 'Times Square"

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
Kalo në kategori